Kto sme

Design na mieru pre akékoľvek rozlíšenie

Dizajnujeme funkčné veci. Sledujeme trendy a následne implementujeme do našej práce. Slovo na mieru má pre nás špeciálny význam, pretože nevieme pracovať so šablónami. Tvoríme vizuálny obsah, ktorý zaujme. Nielen na webe, ale aj na sociálnych sieťach, bilboardoch, citylightoch alebo tlačovinách. Náš tím dizajnérov je mladý a kreatívny, pripravený na tvoje zadanie.

Funkčné a nadčasové. Presne to, čo tvoj biznis potrebuje.

Našim cieľom je premeniť návštevníka na zákazníka. Staviame na rýchlosti, funkčnosti a jednoduchosti riešení. Samozrejmosťou sú výnimočná grafika, jednoduchosť ovládania, responzívny dizajn, bezpečnosť a zákaznícky servis.  Bazírujeme na dobrej príprave, čo nám výrazne uľahčuje programovanie a vývoj.

Niečo je atraktívne a niečo je atrakcia

V rámci onlinu a sociálnych sietí ti ponúkame komplexné služby, zamerané na výkonnostný marketing. Nielen to, hľadáme a identifikujeme kultúrne trendy a prispôsobujeme im tvoj odkaz značky. Tvoríme kreatívne koncepty, ktoré fungujú a s ktorými sa zákazníci stotožňujú. Komunikujeme, a preto vieme, že sa nestačí zamerať iba na digital. Koniec koncov, nechceme žiť vo svete, kde sa ľudia medzi sebou rozprávajú iba cez technológie.

Stratégia vs. Taktika

Myslieť strategicky sa vypláca. Strategicky sa správať, to však chce skúsenosti a odžité taktické kroky. Platí rovnako pre zložité technické riešenia, ako aj pre jednoduchú reklamnú kampaň. Už dávno sme prešli dobou prvoplánových odkazov, dnes riešime súlad komunikácie a stratégie. Nie sme tu na to, aby sme ti prikývli na každý tvoj nápad – sme tu na to, aby sme pracovali na tých, ktoré budú fungovať.

Spoľahlivý partner v oblasti IT riešení

Nedokážeme sa pozerať na neusporiadaný šalát káblov. Nie preto, že škaredo vyzerá. Bezpečné a funkčné IT, počítače a siete sú pre nás samozrejmosťou. Upozorníme ťa na potenciálne hrozby, uskutočníme detailný audit, následne navrhneme a implementujeme riešenie. Vždy sme o krok vpred a o dva kroky rýchlejší.

Kde pôsobíme ?

Naše pôsobenie je na celom Slovensku, vrátane zahraničia no centrála našej spoločnosti je v Starej Ľubovni.