Design

Hocijaké inteligentné dilino dokáže veci urobiť väčšie a komplexnejšie. Iba dotyk génia a kopec guráže vám však ukáže iný rozmer.

Niečo je atraktívne a niečo je atrakcia

Toto by som spravil stokrát lepšie. Moja desaťročná dcéra vie lepšie pracovať s Photoshopom. Aj takých sme už videli. Aj takí sú medzi vami. Nemáme patent na rozum ani na design. Rozumieme tomu, čo vás môže vizuálne posunúť ďalej. Preto, lebo v prvom rade nám ide o váš úspech.

1

Sadneme si

Stretneš sa s naším accountom. Prejdete si tvoje požiadavky, brief alebo zadanie, prípadne ho spoločne vytvoríte. Dohodneme si harmonogram a podmienky.

2

La kreasióón

Ty čákáš a dúfaš v najlepší možný výsledok. My pracujeme a doručujeme najlepšie možné výsledky. Ako inak – upravujeme našu prácu podľa tvojich požiadaviek.

3

Serendipita

Francúz by povedal „voalááá“ (rozumej v normálnej reči „voilá“). Spolu s našou pomocou si dosiahol to, čo si si v zadaní zaumienil. Končíme? Asi ťažko. Máš ešte povinnosti – uhradiť faktúru a potom sa pustiť do všetkých tých ďalších nápadov, ktoré sme ti počas projektu podsunuli. Stále sme tu.

4

Skoro tam

Je to ako ten pocit, keď skončí dobre premyslený film. Tvoj zákazník bude „natrimaný“ na ďalšie pokračovanie. To, čo videl ho chytilo. My sme tu ďalej, pripravení na tvoje ďalšie zadanie.

Furt tie isté tváre

Kontaktuj nás

Nová značka. Etablovaný brand. SEO, PPC alebo reklamná kampaň. Ozvi sa nám so svojimi problémami a otázkami. Sme tu, ak máš chuť.