Development

Softvér robí vždy to, čo mu povieš, aby robil, nie to, čo chceš, aby robil.

E-shop je ako supermarket a obchod na rohu u každého v obývačke

S myšlienkou posunúť sa ďalej sa už dlhšiu dobu pohrávaš. Máš predstavu o tom, ako ti digitalizácia dokáže zefektívniť prácu. Či už otváraš nový e-shop, optimalizuješ výrobný proces alebo hľadáš nástroj na komunikáciu so zákazníkom. Programovanie je náročná úloha. Sme tu na to, aby sa tvoje plány premenili na realitu.

1

Sadneme si

Stretneš sa s naším projektovým konzultantom. Prejdete si tvoje požiadavky, brief alebo zadanie, prípadne ho spoločne vytvoríte. Dohodneme si harmonogram, podmienky a pustíme sa do analýzy.

2

Anna Líza

Kľúčom k úspechu pre teba je mať čím skôr spustený e-shop. Kľúčom k úspechu pre nás je čím skôr spustiť tvoj e-shop. Podľa tohto máme očividne spoločný cieľ. Správnou analýzou dokážeme presne stanoviť harmonogram našich prác.

3

júzer ekspírijenc

Nakresliť grafiku chce cit pre UI/UX. Nezjedli sme všetku múdrosť sveta, ale tvrdo pracujeme na tom, aby sme si z koláča múdrosti odkusli. Tvojho zákazníka nenecháme zablúdiť v lese, ale zavedieme ho do krajiny pokladne.

4

...loading

Kódením celý proces nekončí. Práve naopak, ak sme zle analyzovali máme veľa práce. Ak sme analyzovali dobre, postupne sa blížime k cieľu.

5

Skoro tam...

Sme tam – spustené, naplnené – objednávky sa môžu začať sypať. To, že nebudeš mať problém zaručiť nevieme. Sme tu ak čokoľvek ďalšie potrebuješ. Začnime takým online marketingom.

Koderi a všetči možní kodiči

 

Prva

Spoločnosť THS Kežmarok, s.r.o. sa derie medzi vôbec tie najúspešnejšie spoločnosti na východnom Slovensku. Svedčí o tom hlavne záujem širokej verejnosti o kvalitný tovar, ktorého nie je vôbec málo. A i keď bola tvorba e-shopu miestami náročná či zdĺhavá, vyplatilo sa. No a keďže prva.sk sa pýši bezkonkurečne najnižšími cenami, obchod sa vyplatí určite aj vám.

Pozri na to

#social #ux

 

 

 

Spinaker

Šalalajlalalalaj, takto si spievame po dobre odvedenej práci a presne takto sme si pohmkávali po splnenom projekte. Slová pesničky Spinaker znejú asi takto…

Pozri na to

 

#eshop #development #UX

 

Touranbike

Nasadnite na sedadlá a otočte kľúčom. Začína sa poriadne adrenalínová jazda. Avšak pozor, bez bezpečnej prilby či štýlovej bundy radšej ani neštartujte!

Pozri na to

 

#web #social #eshop #development #ux/ui

 

Bachledka

Lyžiarske stredisko pre každé detisko. Rýchlo sa rozvíjajúce a nastavujúce trendy nielen v komunikácií.

Pozri na to

 

#web #design #branding

 

Galfy

Športové oblečenie pre nadšencov skialpu. Robo Galfy ako tvár úspešného príbehu športových obchodov pod Tatrami.

Pozri na to

#eshop #development #strategy #online

 

Ulov

Srdce pravého lovca…

Pozri na to

 

#eshop #ux/ui #branding #strategy #social

Previous

Next

Kontaktuj nás

Nová značka. Etablovaný brand. SEO, PPC alebo reklamná kampaň. Ozvi sa nám so svojimi problémami a otázkami. Sme tu, ak máš chuť.