Strategy

Stratégia bez taktitky je najpomalšou cestou k víťazstvu. Taktika bez stratégie je výkrikom pred porážkou.

Načo utekať, keď nie si na správnej ceste?

Bezhlavo mútiť vodu sa síce môže podobať na plávanie, ak chceš byť fenomenálny ako Phelps a získavať tituly musíš si stanoviť plavecký štýl. Čo ak potrebuješ plávať v mori? Zvládneš to motýlikom? A čo ostatní plavci? Kým ty plávaš pokojne ako dedko na liečení, nezačali náhodou používať rýchločlny? Stanoviť si správnu stratégiu chce nielen rozhľad, ale aj pochopiť vhľad.

1

Sadneme si

Opäť sa raz stretneš sa s naším projektovým konzultantom. Dohodneme si harmonogram a podmienky. A začneme sa venovať tvojej stratégií.

2

Našli sme sa

Spolu vieme, že základom stratégie je nerobiť to, čo netreba. Ako na to prídeme? Pýtame sa, navrhujeme, konfrontujeme a revidujeme. Ty odpovedáš a zároveň nachádzaš odpovede. Workshopujeme a trávime spolu čas.

3

Už vieme kam plávať

Plavky nachystané, pľúca a svaly natrénované. Pusťme sa teda do taktiky. Óóó, vlastne sme dospeli k tomu, že nebude stačiť iba plávať. Máme pred sebou rovno triatlon. Sme tu počas celých tvojích pretekov. Neustatí a odhodlaní.

4

Taktika

Sme v tom. Prišiel čas použiť nástroje, ktoré ti pomôžu vyhrávať. Čokoľvek sa rozhodneme použiť v tvojej kampani. Bude to fungovať.

Pre strategické rozhodnutia

 

Stova

Priateľ, ten ktorého nepotrebuješ presviedčať, aby ti pomohol maľovať obývačku. Takého priateľa sme našli pre najkrajšie stavebniny na Spiši.

Pozri na to

 

#web #branding #strategy #social

 

BK97 Stova

Postúpiť do volejbalovej extraligy chcelo skvelý športový výkon. Vyburcovať fanúšikov k tomu, aby na zápase povzbudzovali chce skvelý komunikačný výkon.

Pozri na to

 

#web #branding #strategy #social

 

Aliancia stavebnín

Aj rigidná štruktúra aliancie stavebnín môže byť od základov prekopaná a tvoriť obsah, ktorým si buduje verných a štastných zákazníkov.

Pozri na to

 

#web #custom #branding #strategy #social

Previous

Next

Kontaktuj nás

Nová značka. Etablovaný brand. SEO, PPC alebo reklamná kampaň. Ozvi sa nám so svojimi problémami a otázkami. Sme tu, ak máš chuť.