Strategy

Stratégia bez taktitky je najpomalšou cestou k víťazstvu. Taktika bez stratégie je výkrikom pred porážkou.

Načo utekať, keď nie si na správnej ceste?

Bezhlavo mútiť vodu sa síce môže podobať na plávanie, ak chceš byť fenomenálny ako Phelps a získavať tituly musíš si stanoviť plavecký štýl. Čo ak potrebuješ plávať v mori? Zvládneš to motýlikom? A čo ostatní plavci? Kým ty plávaš pokojne ako dedko na liečení, nezačali náhodou používať rýchločlny? Stanoviť si správnu stratégiu chce nielen rozhľad, ale aj pochopiť vhľad.

1

Sadneme si

Opäť sa raz stretneš sa s naším projektovým konzultantom. Dohodneme si harmonogram a podmienky. A začneme sa venovať tvojej stratégií.

2

Našli sme sa

Spolu vieme, že základom stratégie je nerobiť to, čo netreba. Ako na to prídeme? Pýtame sa, navrhujeme, konfrontujeme a revidujeme. Ty odpovedáš a zároveň nachádzaš odpovede. Workshopujeme a trávime spolu čas.

3

Už vieme kam plávať

Plavky nachystané, pľúca a svaly natrénované. Pusťme sa teda do taktiky. Óóó, vlastne sme dospeli k tomu, že nebude stačiť iba plávať. Máme pred sebou rovno triatlon. Sme tu počas celých tvojích pretekov. Neustatí a odhodlaní.

4

Taktika

Sme v tom. Prišiel čas použiť nástroje, ktoré ti pomôžu vyhrávať. Čokoľvek sa rozhodneme použiť v tvojej kampani. Bude to fungovať.

Pre strategické rozhodnutia

 

Prva

Spoločnosť THS Kežmarok, s.r.o. sa derie medzi vôbec tie najúspešnejšie spoločnosti na východnom Slovensku. Svedčí o tom hlavne záujem širokej verejnosti o kvalitný tovar, ktorého nie je vôbec málo. A i keď bola tvorba e-shopu miestami náročná či zdĺhavá, vyplatilo sa. No a keďže prva.sk sa pýši bezkonkurečne najnižšími cenami, obchod sa vyplatí určite aj vám.

Pozri na to

#social #ux

 

 

 

Stova

Priateľ, ten ktorého nepotrebuješ presviedčať, aby ti pomohol maľovať obývačku. Takého priateľa sme našli pre najkrajšie stavebniny na Spiši.

Pozri na to

 

#web #branding #strategy #social

 

BK97 Stova

Postúpiť do volejbalovej extraligy chcelo skvelý športový výkon. Vyburcovať fanúšikov k tomu, aby na zápase povzbudzovali chce skvelý komunikačný výkon.

Pozri na to

 

#web #branding #strategy #social

 

Aliancia stavebnín

Aj rigidná štruktúra aliancie stavebnín môže byť od základov prekopaná a tvoriť obsah, ktorým si buduje verných a štastných zákazníkov.

Pozri na to

 

#web #custom #branding #strategy #social

Previous

Next

Kontaktuj nás

Nová značka. Etablovaný brand. SEO, PPC alebo reklamná kampaň. Ozvi sa nám so svojimi problémami a otázkami. Sme tu, ak máš chuť.