Social

Akokoľvek krásna stratégia, niekedy je čas pozrieť sa na výsledky.

Online prináša značku bližšie k cieľovej skupine

Digitálna doba prináša väčšie príležitosti pre značky ako kedykoľvek predtým. Značky dosiaľ nikdy nemali takú príležitosť dostať sa tak blízko ku svojim zákazníkom. Spotrebitelia stále milujú tajomnosť značiek, rovnako ako ich spontánnosť a adaptabilitu. Celý svet však nezačal a ani nekončí na digitále.

1

Sadneme si

Stretneš sa s naším projektovým konzultantom. Prejdete si tvoje požiadavky, brief alebo zadanie, prípadne ho spoločne vytvoríte. Dohodneme si harmonogram a podmienky.

2

Vhodné reklamné kanály

Idenfikujeme cieľovú skupinu, nastavíme budgety, definujeme kanály a tvoríme adresnú a cielenú reklamu.

3

Kampaň

Tvoríme kampane s jasným a jedinečným posolstvom. Hľadáme slová, ktoré vyjadria tvoje nadšenie. Všetko meriame a analyzujeme, aby sme optimalizovali výsledok.

4

Čo ďalej...

Všetko, čo robíme má iba jeden cieľ – to, aby si sa k nám vrátil a povedal nám tvoje ďalšie vízie.

Socky a supportérky

 

Prva

Spoločnosť THS Kežmarok, s.r.o. sa derie medzi vôbec tie najúspešnejšie spoločnosti na východnom Slovensku. Svedčí o tom hlavne záujem širokej verejnosti o kvalitný tovar, ktorého nie je vôbec málo. A i keď bola tvorba e-shopu miestami náročná či zdĺhavá, vyplatilo sa. No a keďže prva.sk sa pýši bezkonkurečne najnižšími cenami, obchod sa vyplatí určite aj vám.

Pozri na to

#social #ux

 

 

 

Stova

Priateľ, ten ktorého nepotrebuješ presviedčať, aby ti pomohol maľovať obývačku. Takého priateľa sme našli pre najkrajšie stavebniny na Spiši.

Pozri na to

 

#web #branding #strategy #social

 

BK97 Stova

Postúpiť do volejbalovej extraligy chcelo skvelý športový výkon. Vyburcovať fanúšikov k tomu, aby na zápase povzbudzovali chce skvelý komunikačný výkon.

Pozri na to

 

#web #branding #strategy #social

 

Aliancia stavebnín

Aj rigidná štruktúra aliancie stavebnín môže byť od základov prekopaná a tvoriť obsah, ktorým si buduje verných a štastných zákazníkov.

Pozri na to

 

#web #custom #branding #strategy #social

 

Galfy

Športové oblečenie pre nadšencov skialpu. Robo Galfy ako tvár úspešného príbehu športových obchodov pod Tatrami.

Pozri na to

#eshop #development #strategy #online

 

Ulov

Srdce pravého lovca…

Pozri na to

 

#eshop #ux/ui #branding #strategy #social

Previous

Next

Kontaktuj nás

Nová značka. Etablovaný brand. SEO, PPC alebo reklamná kampaň. Ozvi sa nám so svojimi problémami a otázkami. Sme tu, ak máš chuť.