Webstránky ako marketingový nástroj komunikácie

Webstránky ako marketingový nástroj komunikácie
15. augusta 2017 Ján Bača

Dnešný svet je založený na informačných technológiách a získavaní informácií prostredníctvom internetu. Dôležitou súčasťou firemnej a osobnej prezentácie sú webstránky, ktoré informujú potenciálnych zákazníkov o našich službách a poskytovaných tovaroch.

Webové stránky sú často zdrojom prvotných informácií o našej spoločnosti, o našich službách a poskytovaných tovaroch, preto by sme mali dbať na to, aby vytvorená stránka na internete bola dokonalou a funkčnou prezentáciou.

Webstránky o nás vytvárajú prvý dojem a dnes sú súčasťou marketingovej komunikácie nielen voči našim odberateľom, ale čoraz viac sú aj súkromnou prezentáciou osôb.

Kvalitne vytvorená webstránka je bránou k zákazníkom, je Vašou prezentáciou a originálnym spôsobom Vás odlišuje od konkurencie.

Čo obsahuje tvorba kvalitnej a dostupnej web stránky?

Požiadavky na vytvorenie webstránok sú individuálne od potrieb a cieľov zákazníka. Štandardná tvorba stránky na web obsahuje:
– vytvorenie grafického návrhu,
– naplnenie obsahom a vytvorenie do 10 podstránok
– vytvorenie fotogalérie
– sprístupnenie CMS – redakčného systému na správu obsahu a úpravy webstránky
– prepojenie www stránky na internete so sociálnymi sieťami
– umiestnenie stránky na serverový priestor
– úprava základných sledovacích nástrojov návštevnosti webstránky
– základná optimalizácia www stránky pre vyhľadávače – SEO

Odlíšte sa od konkurencie grafickým návrhom webstránky

Dizajn a grafika stránky na webe nás odlišuje od konkurencie a vytvára prvý dojem v kontakte s našou internetovou stránkou.
Je vhodné, ak pri tvorbe grafiky stránky na webe je použitý originálny a čistý štýl grafického zobrazenia Vašej internetovej prezentácie. Šablóny, ktoré môže používať aj Vaša konkurencia znehodnocujú Vašu web stránku vo svete internetu.
Jedinečný grafický návrh a profesionálny prístup nášho grafického oddelenia, vytvoria z Vašej web stránky originálnu prezentáciu Vašej spoločnosti na internete.