Webdesign

Nepoužívame šablóny “templates”!

Ak navštívite nejakú web stránku určite vás ako prvé záujme jej design. A ak sa vám daná stránka páči, ostanete na nej, začnete si ju prezerať a zistíte, že sa vám vlastne na nej hľadajú informácie, ktoré potrebujete, oveľa ľahšie a príjemnejšie.

Je dokázané, že ľudia opúšťajú web stránky so zastaralým web designom rýchlejšie ako web stránky s moderným designom, aj keď by možno na danej stránke našli informácie, ktoré potrebujú.

Preto je veľmi dôležité nechať si záležať na vypracovaní kvalitného a moderného web designu. Ďalšia dôležitá vec, na ktorú pri tvorení grafiky web stránky treba brať ohľad, je usporiadanie daných prvkov na stránke. Niektoré web stránky možno vyzerajú dobre, ale čo z toho ak pôsobia chaoticky a neusporiadane?

Aj toto je jeden z dôvodov, prečo potenciálni zákazníci opúšťajú rôzne web stránky. Je dobré si nechať dať poradiť aj v tomto smere, aby ste predišli zbytočnému znehodnoteniu vašej web stránky. Správne usporiadanie prvkov vyvoláva u človeka jednoduchosť, poriadok a ak k tomu pridáme moderny web design, sme na správnej ceste k získaniu nových zákazníkov.

Dodržiavame aktuálne trendy

Je mnoho IT firiem, ktoré sa však ako takým grafickým dizajnom nezaoberajú a svojim zákazníkom ponúkajú tzv. šablóny, ktoré už vytvoril niekto iný za nich. Použiť šablónu je asi to najjednoduchšie, pretože grafik nemusí používať vlastnú fantáziu aby Vám vyhovel; firma zakúpi vybranú šablónu na internete alebo ju dokonca stiahne zadarmo. Používanie šablón je samozrejme lacnejšie ako grafika vytvorená na mieru, no s tým sa však spája veľa nevýhod. Tým, že šablóny sú voľne prístupné každému, časom na internete nájdete ďalších 1000 firiem, ktoré budú mať stránku s rovnakým web dizajnom ako vy. To, čo sa v niektorých prípadoch bude líšiť, bude maximálne farba. Použitím šablóny na vašu web stránku nič nezískate, naopak len stratíte, množstvo potenciálnych zákazníkov, ktorí z vašej web stránky neostanú ohúrení a teda nebudú mať chuť hľadať na nej to, čo potrebujú. Použitím šablón nebudete jedinečným ani dokonalým, ale budete len jedným z ďalších…

Ak ste sa už rozhodli pre web stránku, tak poriadnu. Nechajte si na tom záležať a nebojte sa zainvestovať do toho, čo vám neskôr prinesie len osoh.

Naša firma má skúsených grafikov, ktorí sa web designom zaoberajú už dlhé roky, majú za sebou množstvo projektov a neustále sledujú trendy v tejto oblasti, aby neustále kráčali s dobou. Nepoužívame žiadne šablóny ale vytvárame grafiku na mieru, podľa predstáv zákazníka. Pri tvorbe vášho grafického návrhu vám poradíme a prispôsobíme vašu grafiku nie len vaším predstavám ale aj vašej oblasti podnikania, tak aby vás vaša nová web stránka vystihovala čo najviac a aby čo najlepšie reprezentovala vašu firmu. Postaráme sa o to, aby ste sa pre ostatných stali naozaj dobrou konkurenciou.

Máte záujem o naše služby? Neváhajte a kontaktujte nás!

Vaše meno a priezvisko *

E-mailová adresa *

Mobil

Predmet správy

Správa