Webstránky

Tvorili sme pre značku Melina od konceptu webstránky až po kampaň!

S kvalitnou internetovou prezentáciou napredujete dobe, vzdorujete konkurencii a získavate nových zákazníkov, ktorým zároveň šetríte čas pri výbere daných produktov, či služieb.

Nejaká malá alebo veľká zmena vo Vašej firme? Nevadí… Webovú stránku si môžete kedykoľvek upravovať tak, aby ste boli stále aktuálny a aby Vaši potenciálni zákazníci mali prístup k aktuálnym informáciám o Vašej firme. Internetová stránka je vizitkou firmy, ktorá je dostupná komukoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek.

Grafický návrh, na mieru alebo šablóna?

To ako bude Vaša web stránka vyzerať je veľmi dôležité. Grafika je prvý faktor, ktorý osloví potenciálneho zákazníka. Je dokázané, že ak sa novému, možno budúcemu, zákazníkovi stránka páči, ostane na nej. Priláka ho a prinúti surfovať po Vašej web stránke a objavovať Vaše produkty a služby.

Akú grafiku treba zvoliť?

Ak chcete zaujať a predbehnúť Vašu konkurenciu určite nie šablónu. Prečo? Šablóny sa dajú voľne, buď zadarmo alebo za veľmi nízky poplatok, stiahnuť z internetu. Mnohé IT – firmy ich využívajú, pretože im šetria náklady za grafika, ale to následne spôsobuje to, že ďalších 100 firiem (nie len na Slovensku) bude mať takú istú web stránku, takú istú grafiku ako Vy.

Nepoužívame žiadne šablóny a pre svojich zákazníkov pripravuje originálne grafické návrhy. Robíme grafiku na mieru. Naši grafici pripravujú návrhy na základe požiadaviek klientov a vlastnej fantázie, aby vyzerali originálne a aby boli jedinečné. Nemáte predstavu o tom ako by Vaša web stránka mala vyzerať? Nevadí. Naši grafici urobia grafický návrh podľa seba. Vy už len odsúhlasíte či sa Vám daný návrh páčialebo nie, poprípade navrhnete nejaké detaily alebo celkové prerobenie.

Grafický návrh budeme upravovať dovtedy, dokedy nebude Vami odsúhlasený k vašej spokojnosti.

Aká je optimálna a primeraná cena pre web stránku?

Cena webovej stránky závisí od jej náročnosti, rozsahu, počtu špeciálnych modulov ako napr. formuláre, ankety, diskusie, jazykové mutácie… Cena je individuálna, pretože je primeraná požiadavkám zákazníka.

Aká je štandardná webová stránka, čo všetko zahŕňa a aká je jej cena?

Štandardná webová stránka obsahuje všetky potrebné moduly na to, aby nezaostávala za ostatnými a aby kráčala s dobou:

Grafický návrh

Vypracujeme Vám trendový grafický vizuál, ako bude Vaša webstránka vyzerať vo finálnej podobe.

Redakčný systém

Editovanie stránky jednoducho a prehľadne prostredníctvom user friendly redakčného systému.

Rozsah naplnenia do 10 podstránok

Po zaslaní textov naplníme Vašu webovú stránku do 10 podstránok.

Fotogaléria

Súčasťou každej webovej stránky je prehľadná fotogaléria, kde si môžete umiestňovať Vaše fotky.

Prepojenie web stránky

Zdieľajte. Lajkujte. Šírte ďalej. Prostredníctvom sociálnych sietí získate rýchlo nových návštevníkov.

Google mapa

Potrebujete vyznačiť svoju prevádzku alebo kanceláriu? Prostredníctvom Google máp Vás zákazník veľmi rýchlo nájde.

Umiestnenie stránky na server

Po finálnom programovaní a odsúhlasení migrujeme obsah stránky na Váš webhosting.

Návštevnosť stránky

Prostredníctvom Google služieb Vám vytvoríme vlastné štatistiky s podrobnými a prehľadnými informáciami o pohybe náštevníkov na webe.

Základná SEO optimalizácia

Dostaneme Vás na popredné priečky v najznámejších online vyhľadávačoch na svete.

Zdá sa Vám táto cena neprimeraná alebo vysoká? Máte pocit, že webovú stránku by Vám dokázal vytvoriť aj študent informatiky za nižšiu cenu? Áno, dokázal, ale následne by Vaša internetová stránka aj tak vyzerala; a to lacno a neprofesionálne. Webová stránka je prezentáciou, vizitkou firmy a magnetom na nových zákazníkov a preto by si majitelia mali dať záležať na tom, kto im nakoniec ich internetovú stránku spraví. Väčšia investícia je niekedy oveľa lepšia a výnosnejšia, pretože nie vždy sa oplatí na niečom ušetriť. Dôležitým faktom je, že zákazníci sa tiež radšej pohybujú po stránkach, ktoré sú urobené na profesionálnej úrovni, sú priehľadné a dobre vyzerajú. Mať dobrú, kvalitnú a profesionálnu stránku znamená zvíťaziť nad konkurenciou.

My sme v tomto odbore odborníci, máme kvalifikovaných pracovníkov a preto Vám pri výbere webovej stránky vieme poradiť. Poskytneme Vám riešenie na mieru, „balíček služieb“, ktorý bude najviac vyhovovať Vašim požiadavkám a Vášmu biznisu. Cena bude rozumná a primeraná Vašim nárokom.

Máte záujem o naše služby? Neváhajte a kontaktujte nás!

Vaše meno a priezvisko *

E-mailová adresa *

Mobil

Predmet správy

Správa